Klasyczny z malowaniem

Zabieg pielęgnujący obejmujący skrócenie i opiłowanie paznokci wraz z pomalowaniem płytki paznokciowej oraz aplikacją odżywczego kremu do dłoni.

  1h Cena: 60zł

GelColor Opi Hybrydowy

GelColor Opi nie jest typowym lakierem. Najnowocześniejsza i jak dotąd jedyna na świecie metodę utwardzanego światłem żelu, który pozwala na przenikanie tlenu i wilgoci do paznokci. hybrydowym. Nakłada się go jednak dokładnie tak samo, jak każdy inny lakier hybrydowy, po czym wszystko utrwala w lampie. Nie niszczy płytki paznokcia przy nakładaniu oraz zdejmowaniu żelu.Wyjątkowa trwałość, lśniący manicure bez odprysków przez 14 dni.

  90min  Cena: 110zł

SPA dla dłoni

Zabieg przeznaczony do pielęgnacji dłoni. Odżywia i wzmacnia skórę dłoni, zmniejsza przebarwienia pozostawiając dłonie gładkie, młodsze i silnie nawilżone. Zabieg obejmuje cukrowy peeling, który złuszcza martwy naskórek pozostawiając natychmiastowe uczucie miękkości i świeżości oraz masaż dłoni wykonywany masłem Shea. Masaż pobudza krążenie i relaksuje, a masło Shea niezwykle nawilża, wzmacnia i uelastycznia skórę. Bogactwo naturalnych składników odżywczych w nim zawartych pozwoli dłoniom na regenerację i odzyskanie naturalnego blask.

  1h Cena: 70zł

Chciałabyś coś zmienić lub poprawić w swoim wyglądzie albo po prostu się zrelaksować?

Proponujemy Państwu zabiegi z zakresu medycyny estetycznej: mezoterapię igłową,
mikroigłową, lipolizę iniekcyjną, kwasy medyczne