Depilacja IPL i200+

Depilacja IPL i200+ emituje światło, które jest absorbowane przez melaninę — barwnik nadający barwę włosom oraz skórze. Pochłanianie światła IPL przez melanocyty wiąże się z przekazaniem dużej ilości energii, która docierając przez cały trzon włosa do cebulki, skutecznie ją niszczy, wraz z mieszkiem włosowym. Aby fotodepilacja była zabiegiem efektywnym, włos poddawany działaniu energii świetlnej musi znajdować się w fazie wzrostu. Tak więc w pojedynczym zabiegu zniszczeniu ulega ok. 50% mieszków włosowych i włosów. Całkowity efekt usunięcia od 80% do 100% osiąga się po 5-8 zabiegach. Jeśli po pewnym czasie włosy odrosną, będą zdecydowanie rzadsze, cieńsze i jaśniejsze. Zaleca się, aby wykonać wtedy tzw. zabieg przypominający.

Pierwszy zabieg musi być poprzedzony konsultacją. W przypadku zakwalifikowania nie należy wyrywać włosów minimum 4 tygodnie przed zabiegiem — dopuszczalny jest proces golenia. W przypadku skóry opalonej zabieg można przeprowadzić dopiero po ustąpieniu opalenizny.

  40min Cena: od 250ł

DEPILAV

Rewolucyjna i unikatowa depilacja metodą bezpaskową , została opracowana w laboratoriach Depileve i jest najskuteczniejszą i najbardziej profesjonalną metodą depilacji woskiem. Aby łatwo i skutecznie posługiwać się metodą bezpaskową zespół Depileve stworzył specjalny rodzaj wosków Film Wax. Połączenie specjalistycznej metody depilacji i innowacyjnej formuły wosku Film Wax pozwala na sprawne, skuteczne i profesjonalne wykonanie perfekcyjnej depilacji najtrudniejszych obszarów jak: pachy czy głębokie bikini. Nieustannie prowadzone badania laboratoryjne pozwalają udoskonalać receptury istniejących produktów oraz tworzyć nowe linie profesjonalnych preparatów kosmetycznych.

  od 10min  Cena: od 20zł

MedioStar Monolith

MedioStar Monolith to innowacyjna bezpieczna depilacja całoroczna. To wyjątkowa skuteczność bezbolesnego zabiegu epilacji laserowej…

Najnowocześniejszy zabieg trwałej depilacji laserem diodowym MedioStar Monolith dziękki połączeniu dwóch długości fal umożliwia skuteczną depilację włosów nie tylko ciemnych ale również tych jasnych.
Najnowocześniejsza technologia Mediostar umożliwia rownież bezpieczną depilacje w okresie wiosnennym i letnim! Nie musisz już rezygnować z depilacji przed wakacjami! Laser daje możliwość pracy przez cały rok .

Depilacja laserem diodowym jeszcze nigdy nie była tak szybka i bezbolesna… Specjalnie opracowana technologia obejmująca chłodzenie skóry kontaktem 360 °, jak również system wykonywania zabiegu in motion to maksymalnie skrócony czas trwania zabiegu (depilacja pach to 5 min, depilacja bikini 25 min, depilacja łydek 20 min, plecy około 30 min) oraz minimalne odczucia bólowe!

  od 10min Cena: od 119zł

Chciałabyś coś zmienić lub poprawić w swoim wyglądzie albo po prostu się zrelaksować?

Proponujemy Państwu zabiegi z zakresu medycyny estetycznej: mezoterapię igłową,
mikroigłową, lipolizę iniekcyjną, kwasy medyczne