Pedicure

Zabieg kosmetyczny któremu poddawane są stopy. Pedicure kosmetyczny polega na skróceniu paznokci i nadaniu im odpowiedniego kształtu Wycięciu narośniętych skórek i oczyszczeniu wałów paznokciowych. Na stronie podeszły usuwany jest zrogowaciały naskórek za pomocą frezarki. Na zakończenie wmasowujemy odżywczy krem do stop wykonując przy tym krótki relaksujący masaż

  1h Cena: 100zł

Pedicure hybrydowy

Po przeprowadzeniu zabiegów pedicuru klasycznego płytka paznokcia zostanie pomalowana lakierem hybrydowym. To bardzo popularny i wygodny zabieg. Lakier hybrydowy utrzymuje się od 2 do 4 tygodni dając efekt idealnego koloru , doskonała trwałość oraz zabezpieczenie przed uszkodzeniami i złamaniami .

  1,5h  Cena: 160zł

SPA dla stóp

Jest to specjalny rodzaj pedicuru. Jest to rozszerzenie pedicure kosmetycznego o dodatkowe zabiegi mające na celu nawilżenie oraz regenerację stop i dające naszym klientom dużo przyjemności i relaxu .Po czynnościach związanych z nadaniem kształtu paznokciom oraz wygładzeniu zrogowaciałej skory na podeszwach stop nakładane są odpowiednie maski.

  70min Cena: 100zł

Chciałabyś coś zmienić lub poprawić w swoim wyglądzie albo po prostu się zrelaksować?

Proponujemy Państwu zabiegi z zakresu medycyny estetycznej: mezoterapię igłową,
mikroigłową, lipolizę iniekcyjną, kwasy medyczne