Masaż twarzy

Systematycznie wykonywany masaż twarzy poprawia stan skóry i utrzymuje ją w dobrej kondycji. A połączony z umiejętnie dobranym kosmetykiem w widoczny sposób ujmuje lat. W ostatnim czasie masaż twarzy stał się mniej istotnym elementem codziennej pielęgnacji. Stało się tak z powodu rosnącej popularności zabiegów medycyny estetycznej i korzystania ze specjalistycznej aparatury mającej nam zapewnić młody, piękny wygląd. Tylko nieliczne firmy kosmetyczne opracowały autorskie, specjalistyczne masaże, które stanowią istotę zabiegu poprawiającego kondycję skóry, a częstokroć też alternatywę dla zabiegów z użyciem aparatury.

Masaż firmowy ISSPA

Zabieg Masaż firmowy ISSPA rozpoczyna się powitalnym masażem uciskowym. Następnie wykonujemy zmycie i tonizację powierzchni zabiegowej i przechodzimy do części głównej czyli wykonania masażu. Nasz masaż firmowy ISSPA powstał na bazie wieloletniego doświadczenia i składa się z optymalnie dobranych ruchów w celu zrelaksowania osoby poddanej zabiegowi, dotlenienia, odżywienia, ujędrnienia jego skóry oraz mięśni twarzy szyi i dekoltu. Krem na którym masujemy, bogaty w składniki odżywcze, pozostawiamy do wchłonięcia lub odciskamy nadmiar w zależności od wskazań.

  40min  Cena: 90zł

Masaż Kobido

To japoński masaż twarzy, który jest doskonałą alternatywą do zabiegów medycyny estetycznej . To manualny bardzo intensywny zabieg, który działa na głębokie struktury skóry.

  1h15min  Cena: 199zł

Chciałabyś coś zmienić lub poprawić w swoim wyglądzie albo po prostu się zrelaksować?

Proponujemy Państwu zabiegi z zakresu medycyny estetycznej: mezoterapię igłową,
mikroigłową, lipolizę iniekcyjną, kwasy medyczne