Redukcja rumienia IPL i200+

To najbardziej skuteczna metoda leczenia rumienia twarzy, która polega na intensywnym naświetlaniu problematycznego obszaru światłem generowanym przez IPL. Zabieg pomaga w likwidacji rumienia, który spowodowany jest występowaniem drobnych naczynek w skórze. Jest to jedyna skuteczna metoda, która umożliwia usunięcie rumienia na twarzy również w przypadku „napadowego” czerwienienia spowodowanego stresem lub gorącem. Światło lasera IPL jest uporządkowaną w jednym kierunku wiązką światła o różnych długościach fali, która dzięki swym działaniu zamyka czerwone naczynia na skórze. Zmniejszenie dolegliwości skórnej następuje stopniow. Po przeprowadzonym zabiegu należy pamiętać o ochronie skóry przed słońcem oraz unikaniu przez ok. 4-5 dni czynników, które wpływają na rozszerzenie naczyń krwionośnych.

W celu osiągnięcia efektu stosuje się serię zabiegów co 2-3 tygodnie

  1h Cena: od 120zł

Elektrokoagulacja

Elektrokoagulacja to metoda usuwania zmian dermatologicznych, takich jak włókniaki, brodawki, torbiele, prosaki. Jest ona wykorzystywana także do zamykania naczyń krwionośnych, kiedy inne metody, jak np. terapia światłem, mogą okazać się nieskuteczne.Zabieg polega na termicznym uszkodzeniu białka tkanek za pomocą prądu elektrycznego wysokiej częstotliwości. Zabieg wykonuje się przy użyciu elektrod o różnym kształcie (igły, igły z kulką, noża, elektrody do bezinwazyjnego zamykania naczyń)

  od 5min Cena: od 130zł

Laserowe zamykanie naczyń

Seria zabiegów głowicą waskularną laserem Mediostar Monolith pozwoli trwale i skutecznie pozbyć się rozszerzonych naczyń krwionośnych, rubinków czy naczyniaków na twarzy, a także niebieskich pajączków na nogach.
  ok 20min  Cena: od 150zł

Zadbamy o Twoje zdrowie oraz piękny i młody wygląd.

Lacto Peel Mission

Kwas laktobionowy w odróżnieniu od alfa i beta hydroksykwasów jest polihydroksykwasem. Jest nowej generacji kwasem otrzymywanym z naturalnie występującej laktozy. Posiada wszystkie cechy i właściwości charakterystyczne dla kwasów AHA, ale wykazuje łagodniejsze działanie, nie powodując efektów ubocznych w postaci intensywnego łuszczenia, pieczenia, szczypania lub zaczerwienienia skóry (co jest wynikiem budowy alfa i beta hydroksykwasów).Cechą odróżniającą go od tradycyjnych kwasów jest działanie łagodzące i przeciwzapalne. Podczas aplikacji peelingów LACTO PEEL nie występują typowe dla innych hydroksykwasów objawy takie jak świąd, pieczenie i zaczerwienienie. Dodatkowym atutem są silne właściwości regenerujące, łagodzące podrażnienia, zaczerwienienia, stany zapalne, a także wzmacniające barierę skóry.

  40min  Cena: 170zł

Chciałabyś coś zmienić lub poprawić w swoim wyglądzie albo po prostu się zrelaksować?

Proponujemy Państwu zabiegi z zakresu medycyny estetycznej: mezoterapię igłową,
mikroigłową, lipolizę iniekcyjną, kwasy medyczne