Pedicure leczniczy

Zabieg polega na szczegółowej ocenie stanu stopy i paznokci, wyłonieniu ewentualnych nieprawidłowości i dysfunkcji oraz eliminacji błędów pielęgnacyjnych (prawidłowe skracanie paznokci) i zagrożeń (zmiana wyglądu płytki paznokciowej, przebarwienia).Na przebieg zabiegu składa się skrócenie i opiłowanie paznokci, wygładzenie płytki, oczyszczenie wałów okołopaznokciowych, minimalizacja zrogowaceń oraz stwardnień w miejscach szczególnie narażonych na ucisk czy tarcie tj. pięty, krawędzie stopy itp.

  1,5h Cena: 130zł

Pedicure leczniczy Gel Color (hybrydą)

Zabieg pielęgnacyjny obejmujący skrócenie, opiłowanie i oczyszczenie paznokci stóp oraz usunięcie zgrubiałego naskórka z podeszw. Zabieg zakończony jest polakierowaniem paznokci lakierem hybrydowym.

  2h Cena: 180zł

Usunięcie nagniotków i modzeli

Modzele to nadmierne zrogowacenia i stwardnienia tkanki skórnej stóp powstające najczęściej w wyniku ucisku, noszenia niewygodnego obuwia lub nieprawidłowego stępu. Tworzą się zwykle na podeszwach stóp, na opuszkach palców i stawów stopy. Nie są bolesne, chyba że modzelowi towarzyszy znajdujący się pod nim odcisk. Nieusuwane modzele mogą prowadzić do nieestetycznych pęknięć, a te – do trudnych do wyleczenia infekcji.

  30min  Cena: 100zł

Zadbamy o Twoje zdrowie oraz piękny i młody wygląd.

Terapia pękających pięt

Poza aspektem estetycznym problem ten niesie ze sobą ryzyko dalszego rogowacenia i twardnienia skóry, które prowadzi do utraty elastyczności tkanki i tworzenia się głębokich rozpadlin, w których chętnie gromadzą się bakterie. W takich warunkach może dojść do powstania infekcji, które grozić mogą nawet amputacją zakażonej stopy.

  45min  Cena: 75zł

Chciałabyś coś zmienić lub poprawić w swoim wyglądzie albo po prostu się zrelaksować?

Proponujemy Państwu zabiegi z zakresu medycyny estetycznej: mezoterapię igłową,
mikroigłową, lipolizę iniekcyjną, kwasy medyczne