Twarz, szyja, dekolt

Zabieg próżniowej wieloigłowej mezoterapii pistoletem wykonywany jest przy użyciu multi-igły, którą dostarczane są do skóry odpowiednio dobrane substancje. Zaawansowane technologie zastosowane w Vital Injector takie jak blokada przepływu zwrotnego oraz system vacuum sprawiają, że zabieg jest zupełnie bezbolesny, dlatego nie stosuje się żadnego znieczulenia, tak jak w dotychczasowych metodach mezoterapii. Zaraz po zabiegu można wrócić do normalnego funkcjonowania bez jakiegokolwiek dyskomfortu.

  1h Cena: od 350zł

Bezbolesna mezoterapia wieloigłowa

Mezoterapia mikroigłowa to niechirurgiczny zabieg polegający na wykonaniu mikrootworów w skórze na obszarze twarzy, owłosionej skórze głowy lub innych części ciała. Głównym działaniem tego zabiegu jest mechaniczne stymulowanie skóry do samoregeneracji, biorewitalizacji oraz dostarczenie substancji aktywnych do jej głębszych warstw.

Mezoterapia próżniowa wieloigłowa to szybka i mało inwazyjna metoda rewitalizacji skóry przy wykorzystaniu innowacyjnego urządzenia, które pozwala precyzyjnie podawać mikrodawki kwasu hialuronowego usieciowanegO, hydraboosterów, koktajli witamin i innych preparatów do mezoterapii.

  50min  Cena: od 350zł

Chciałabyś coś zmienić lub poprawić w swoim wyglądzie albo po prostu się zrelaksować?

Proponujemy Państwu zabiegi z zakresu medycyny estetycznej: mezoterapię igłową,
mikroigłową, lipolizę iniekcyjną, kwasy medyczne