Zabieg Arosha

Zabieg widocznie poprawiający wygląd biustu, modelujący jego kształt, a także powiększający nawet o jeden rozmiar!!!Aktywne koncentraty, którymi nasączone są bandaże błyskawicznie wypełnią, wyrzeźbią i podniosą biust. Seria zabiegów tworzy mikrosiateczkę liftingującą na kształt „niewidzialnego biustonosza”, zapewniając szybki efekt „push-up”.

Zabieg skutecznie zwalcza objawy opadania, utraty jędrności i elastyczności biustu.
Powiększa piersi nadając im piękny i okrągły kształt. Dodatkowo poprawia elastyczność i gładkość skóry.

  1h Cena: 200zł

Lift up

Thermolifting RF to zabieg, wykorzystujący właściwości fal radiowych RF, które, wnikając w strukturę skóry, nagrzewają włókna kolagenowe. Temperatura sprawia, że włókna kurczą się, “podciągając” zwiotczałą skórę i zapewniając tym samym efekt nieinwazyjnego liftingu biustu.

  40min  Cena: 200zł

VIVACE

Radiofrekwencja mikroigłowa RF znajduje zastosowanie w wielu aspektach kosmetologii. W przypadku biustu Vivace jest skutecznym sposobem na lifting bez użycia skalpela. Kontrolowane mikronakłucia stymulują tkanki do podjęcia procesów regeneracyjnych, w wyniku których biust się podnosi, a jego faktura staje się wygładzona. Radiofrekwencja mikroigłowa na biust dodatkowo usuwa przebarwienia i pomaga w produkcji kolagenu. Vivace może być stosowany zarówno jako zabieg prewencyjny, zapobiegający grawitacyjnemu opadaniu biustu, jak i naprawczy, kiedy pojawiają się oznaki starzenia skóry piersi.

  1h Cena: 700zł

Chciałabyś coś zmienić lub poprawić w swoim wyglądzie albo po prostu się zrelaksować?

Proponujemy Państwu zabiegi z zakresu medycyny estetycznej: mezoterapię igłową,
mikroigłową, lipolizę iniekcyjną, kwasy medyczne