Zabieg przeciwko starzeniu, redukcja zmarszczek

Terapia z wykorzystaniem lampy LED (z ang. Light emiting diode) to całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny zabieg, którego istotą jest dostarczanie komórkom odpowiedniej rewitalizującej energii. Fototerapia światłem LED poprawia funkcjonowanie komórek skóry i ich ukrwienie, przywracając skórze jej młodzieńczy, bardziej wypoczęty wygląd.

  40min  Cena: 129zł

Zabieg przeciw trądzikowi

Z uwagi na szerokie możliwości lecznicze lampy, można spodziewać się wielu różnych pozytywnych zmian na skórze już po pierwszym zabiegu. Po naświetlaniu lampą skóra jest wyraźnie gładsza, jędrniejsza, o wyrównanym kolorycie i lepszej teksturze, bardziej promienna i wypoczęta. Znikają lub zmniejszają się zmiany zapalne, pryszcze, zmiany naczyniowe lub barwnikowe; znika też stres i skutki uboczne innych zabiegów, natomiast ból ulega złagodzeniu

  40min  Cena: 129zł

Zabieg na rozstępy

Terapia leczenia rozstępów podobnie jak terapia leczenia blizn każdorazowo wymaga czasu i wykonywania zabiegów w serii. Jednak cechuje ją duża skuteczność i trwałość efektów. Lampa LED jest jedną z form leczenia.

  30min Cena: 129zł

Zadbamy o Twoje zdrowie oraz piękny i młody wygląd.

Zapobieganie wypadaniu włosów

Terapia LED wspomaga leczenie nadmiernego wypadania włosów. Włosy w znacznym stopniu przestają wypadać i co ważne widać odrastające nowe włoski, tzw. baby hair. Jeśli właśnie borykasz się z problemem wypadania włosów po ciąży, wypróbuj naświetlania. Lampa emituje m.in. tzw. czerwone światło lecznicze, które odbudowuje strukturę włosów: poprawia ukrwienie ich cebulek i odżywia osłabione komórek.

  30min  Cena: 100zł

Przyspieszenie gojenia się ran

Ponadto naświetlanie LED jest niezastąpione w przypadku zranień, świeżych blizn np. pooperacyjnych lub w przypadku oparzeń. Wiemy, że urazy i skaleczenia zdarzają się często, a światłoterapia jest bezpieczną metodą leczniczą także dla dzieci.

  30min Cena: 80zł

Zabieg detoksykująco-regenerujący Bielenda Professional

Zabieg przeznaczony dla skóry szarej, zanieczyszczonej, niedotlenionej i mająca częsty kontakt z niekorzystnymi czynnikami miejskimi. Idealny po zabiegach dla skóry wymagająca regeneracji, w tym po zabiegach intensywnego złuszczania i/lub procedurach medycyny estetycznej, także aparaturowych. Polecany skórze podrażnionej , starzejącej się, trądzikowej i/lub z bliznami potrądzikowymi.

  1h  Cena: 120zł

Chciałabyś coś zmienić lub poprawić w swoim wyglądzie albo po prostu się zrelaksować?

Proponujemy Państwu zabiegi z zakresu medycyny estetycznej: mezoterapię igłową,
mikroigłową, lipolizę iniekcyjną, kwasy medyczne