Oczyszczanie manualne

Podstawowy zabieg kosmetyczny bardzo często wykonywanym w salonach beauty – głównym jego powodem to jego wysoka skuteczność. Podstawą oczyszczania manualnego twarzy jest ręczne wyciskanie zaskórników i ewentualnie usuwanie sterylną igłą prosaków. Zadowalający efekt wyglądu skóry uzyskujemy stosując się do zaleceń pielęgnacyjnych w okresie między zabiegami.

  1,5h  Cena: 200zł

Peelingi chemiczne

Unikatowa receptura preparatów do eksfoliacji. W połączeniu z niskim pH gwarantuje bardzo intensywne działanie złuszczające, nawilżające oraz regenerujące. Zabiegi regulują wydzielanie sebum, powodują obkurczanie porów skóry i spłycają blizny potrądzikowe. Dodatkowo specjalnie opracowana żelowa formuła preparatów ułatwia precyzyjną aplikację, zapewniając jednoczesne bezpieczeństwo zabiegu

  1h  Cena: 250zł

Peeling kawitacyjny z sonoferezą

Podstawowym działaniem zabiegu jest odświeżenie, oczyszczenie i nawilżenie skóry. Następuje także poprawa krążenia wskutek dotleniającego i odmładzającego skórę mikro-masażu wywołanego drganiami fal ultradźwiękowych. Poprawa przepływu krwi i limfy wpływa na metabolizm i regenerację komórek. Usuwane są również wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia i drobne zaskórniki. Dodatkową zaletą jest delikatne wygładzenie zmarszczek oraz poprawa napięcia skóry

  1h  Cena: 200zł

Zadbamy o Twoje zdrowie oraz piękny i młody wygląd.

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja umożliwia pozbycie się zrogowacenia z powierzchni skóry oraz oczyszczone zostają ujścia gruczołów łojowych,co pozwala na efektywniejsze wnikanie substancji czynnych zawartych w kremach i maseczkach. Zabieg przyczynia się do poprawy mikrokrążenia skóry, a lepsze ukrwienie to szybsze dostarczanie komórkom składników odżywczych i skuteczniejsze usuwanie z nich toksyn. Zabieg mikrodermabrazji uaktywnia naturalne procesy odbudowy skóry, co uwidacznia się poprzez: zwiększenie jej elastyczności, uzyskanie zdrowego kolorytu, zmniejszenie porów oraz wygładzenie zmarszczek. W perspektywie prowadzi to do pobudzenia fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny.

  1h  Cena: 200zł

Oczyszczanie wodorowe

Zabieg oczyszczania wodorowego polega na wprowadzaniu w głąb skóry mikroskopijnych cząsteczek aktywnego wodoru, które oczyszczają komórki skóry. Wodór wprowadzany jest za pomocą strugi wody pod zwiększonym ciśnieniem. Dzięki niewielkim rozmiarom pierwiastka i małej masie, wodór może zostać wprowadzony do głębokich struktur skóry. Po dotarciu tam, eliminuje wolne rodniki, które powodują pojawianie się oznak starzenia się skóry. Zabiegowi oczyszczania wodorowego towarzyszy proces elektroporacji. Jest to pewien rodzaj mezoterapii, jednak bez zastosowania igieł. Dlatego zabieg jest bezpieczny i bezbolesny. Dzięki impulsom elektrycznym, które tworzą zmiany w błonach komórkowych, tworzą się mikrokanały w skórze. Te z kolei wspomagają głębsze wprowadzanie substancji aktywnych w głąb skóry.

  1h  Cena: 230

Zabieg detoksykująco-regenerujący Bielenda Professional

Zabieg przeznaczony dla skóry szarej, zanieczyszczonej, niedotlenionej i mającą częsty kontakt z niekorzystnymi czynnikami miejskimi. Idealny po zabiegach dla skóry wymagająca regeneracji, w tym po zabiegach intensywnego złuszczania i/lub procedurach medycyny estetycznej, także aparaturowych. Polecany skórze podrażnionej , starzejącej się, trądzikowej i/lub z bliznami potrądzikowymi.

  1h  Cena: 200zł

Chciałabyś coś zmienić lub poprawić w swoim wyglądzie albo po prostu się zrelaksować?

Proponujemy Państwu zabiegi z zakresu medycyny estetycznej: mezoterapię igłową,
mikroigłową, lipolizę iniekcyjną, kwasy medyczne