Manicure męski

Manicure męski nie różni się zbytnio od zabiegu dedykowanego paniom. Jedynie z powodu grubszej skóry u mężczyzn i najczęściej silniejszych tendencji do rogowacenia naskórka do wykonania zabiegu u panów używa się czasem innych przyborów kosmetycznych. Manicure męski można traktować jako procedurę terapeutyczną, pielęgnacyjną lub wspomagającą utrzymanie higieny i pięknego wyglądu dłoni i paznokci.

Zabieg rozpoczyna się od zmiękczenia skóry w kąpieli z dodatkiem specjalnych preparatów kosmetycznych. Następnie kosmetyczka usuwa skórki przy paznokciach, jeśli to konieczne – likwiduje zrogowaciały naskórek i przystępuje do opiłowania i polerowania płytek paznokciowych. Zabieg kończy wmasowanie nawilżającego lub odżywczego kremu w skórę dłoni.

  30min  Cena: 45zł

Manicure męski z odżywką

Manicure opiera się na tradycyjnym zabiegu polegającym na skróceniu i opiłowaniu płytki, następnie zamknięciu łusek paznokcia pilnikiem oraz usunięciu narośniętych na płytkę skórek.

Następnie zostaje naniesiona specjalna odzywka ze specjalnej męskiej serii, która tworzy trwała ochronna powłokę, zapobiegającą kruszeniu, pękaniu oraz łamaniu się naturalnego paznokcia.

Zabieg kończy naniesienie specjalnego odżywczego lub nawilżającego kremu w skórę dłoni.

  60min  Cena: 50zł

Zabieg parafinowy

Zabieg parafinowy to prawdziwe panaceum dla zniszczonej skóry dłoni oraz skuteczna metoda na przywrócenie pięknego paznokci. Parafinowe kąpiele mogę być wzbogacone dodatkiem ampułek odżywczych lub składników pielęgnacyjnych.

Ciepła parafina zatrzymuje wilgoć w skórze i powoduje delikatne naturalne nawilżenie tkanki .

Po zabiegu dłonie stają się miękkie, aksamitne w dotyku, nawilżone i gładkie.

  30min  Cena: 50zł

Zadbamy o Twoje zdrowie oraz piękny i młody wygląd.

Pedicure męski

Męski pedicure to zabieg bardzo zbliżony do tego , któremu poddawane są kobiece stopy.

Z uwagi na grubszą i bardziej skłonną do tworzenia się modzeli skórę , zabieg ten skupia swoją uwagę na przywróceniu miękkości i delikatności stóp, oraz zapewnieniu im zdrowego wyglądu.

Bardzo istotna jest również kontrola paznokci ze skłonnością do wrastania się.
W przypadku większych problemów polecimy pedicure leczniczy.

  1,5h  Cena: 120zł

Chciałabyś coś zmienić lub poprawić w swoim wyglądzie albo po prostu się zrelaksować?

Proponujemy Państwu zabiegi z zakresu medycyny estetycznej: mezoterapię igłową,
mikroigłową, lipolizę iniekcyjną, kwasy medyczne