Henna brwi i rzęs z regulacją

Zabieg polecany jest szczególnie dla kobiet o jasnych, niewidocznych brwiach, z tzw jasną oprawą oczu, Optyczne otwarcie oka, ciemniejsza oprawa oka, wyjątkowa trwałość. To powoduje, że regulacja brwi oraz koloryzacja brwi i rzęs to najlepszy sposób na eleganckie i wyraziste spojrzenie.

  35min Cena: 45zł

Henna pudrowa z geometrią brwi

Henna pudrowa jest w formie sproszkowanej, w zupełności naturalnym produktem. Dzięki temu, zabieg henny pudrowej nie tylko wypełnia i wzmacnia kolor brwi, ale także je pielęgnuje i regeneruje (jeśli są uszkodzone). Musisz również pamiętać, że henna pudrowa barwi zarówno skórę jak i włosy.

  40min Cena: 75zł

Makijaż Okolicznościowy

Jest to makijaż na wszelkiego rodzaju imprezy, spotkania, uroczystości rodzinne, takie jak wesela czy chrzciny. Intensywność makijażu zależy od preferencji Klientki i rodzaju okoliczności. Może być wyrazisty lub subtelnie podkreślający urodę. Delikatne smokey eye w jasnych brązach będzie pięknie prezentować się przy jasnych, kremowych lub bladoróżowych kreacjach. Natomiast przy czerwieniach i bordach, idealnym dopełnieniem będą wyraziste usta.

  1,5h  Cena: od 90zł

Zadbamy o Twoje zdrowie oraz piękny i młody wygląd.

Lifting rzęs i brwi /laminacja

Gwarantuje efekt podkręcenia nie dość, że lepszy niż ten uzyskany zalotką, to jeszcze dodatkowo zdecydowanie trwalszy. Cały proces polega na zaaplikowaniu na włoski kilku substancji. Po zabiegu rzęsy są widocznie podkręcone, nawilżone, miękkie i błyszczące. Dzięki wprowadzeniu pigmentu możemy również wzmocnić ich kolor. Nie wszystkie rzęsy rosną w tym samym czasie, dlatego najlepszy efekt gęstych, długich rzęs powinien być widoczny przez 4 do 6 tygodni po zabiegu.

  40min  Cena: 130zł

Chciałabyś coś zmienić lub poprawić w swoim wyglądzie albo po prostu się zrelaksować?

Proponujemy Państwu zabiegi z zakresu medycyny estetycznej: mezoterapię igłową,
mikroigłową, lipolizę iniekcyjną, kwasy medyczne