Mezoterapia igłowa skóry głowy

Mezoterapia to metoda leczenia różnych schorzeń skóry polegająca na wstrzykiwaniu bezpośrednio w miejsca chorobowe niewielkich dawek substancji leczniczych. Mezoterapia przynosi nieocenione korzyści poprawy jakości włosów, zahamowania ich wypadania, a nawet odrostu nowych.

Mezoterapia głowy polega na powierzchniowym ostrzykiwaniu skóry głowy substancjami pobudzającymi wzrost i hamującymi wypadanie włosów

  30min  Cena: 190zł

Trychologiczny zabieg przeciwko wypadaniu włosów

Kuracje przeciwko wypadaniu włosów dobierane są indywidualnie do potrzeb Twojej skóry głowy i włosów.
Niekorzystne procesy zachodzące w organizmie zarówno mężczyzny, jak i kobiety mogą sprawić, że otoczka kolagenowa wokół korzenia włosa ulega zwłóknieniu. Uciskany korzeń jest gorzej odżywiony oraz słabiej przytwierdzony w skórze głowy. Wytwarzany przez niego włos staje się coraz cieńszy, wypada, a po pewnym czasie przestaje odrastać. Rozpoczyna się proces łysienia. Aby temu zapobiegać, należy działać podwójnie: przytwierdzić korzeń włosa w skórze głowy oraz pobudzić jego odbudowę, dostarczając składniki odżywcze.

  40min  Cena: 180zł

Osocze bogatopłytkowe owłosionej skóry głowy

Osocze bogatopłytkowe jest preparatem autologicznym, czyli pochodzącym od pacjenta. Sprawia to, że jego stosowanie jest bezpieczne, nie powoduje ono uczuleń ani działań niepożądanych. Dzięki zastosowaniu własnej krwi pacjenta nie ma ryzyka przeniesienia wirusów krwiopochodnych takich jak HIV czy HBV i HCV. Pierwsze użycie osocza bogatopłytkowego w medycynie odbyło się w 1997 roku. Jego głównym składnikiem są płytki krwi, czyli trombocyty. Zawierają one wiele cząstek biologicznie czynnych biorących udział w procesach fizjologicznych. Są to głównie czynniki wzrostu, które zostają uwolnione z płytek krwi po podaniu osocza bogatopłytkowego. Powodują one wydłużenie fazy anagenu, czyli wzrostu włosa oraz stymulują tworzenie się nowych naczynek krwionośnych brodawek włosowych i podziały ich komórek macierzystych. Skutkuje to hamowaniem wypadania włosów, wzrostem liczby mieszków włosowych oraz zwiększeniem odrostu włosów.

  1h  Cena: 500zł

Chciałabyś coś zmienić lub poprawić w swoim wyglądzie albo po prostu się zrelaksować?

Proponujemy Państwu zabiegi z zakresu medycyny estetycznej: mezoterapię igłową,
mikroigłową, lipolizę iniekcyjną, kwasy medyczne